צמידים ושרשראות – האקססוריז האולטימטיביים

כולנו אוהבות להיראות יפה ולהצליח לרענן את הלוק שלנו במהירות ובקלות. במיוחד בשביל מטרה זו נוצרו האקססוריז, שבבחירה נכונה שלהם יכולים להפוך מראה אחד למראה שונה לחלוטין.

 

התכשיטים שמתבלטים מתוך שלל האקקסוריז שניתן לבחור הם צמידים ושרשראות. מדובר בפריטים קלאסיים ועל זמניים שמתאימים לכל גיל ויכולים להגיע במגוון עיצובים. אז איך להתאים אותם ללוק שלך? נפרט על כמה הצעות.

שרשראות וחרוזים- דוגמאות להתאמת התכשיטים ללוק שלכן

אחת הסיבות שתכשיטי צמידים ושרשראות הם כל כך פופולריים היא שבאמת קל להתאים אותם למראות שונים ומגוונים ללא מאמץ רב. למראה יומיומי, ניתן לבחור בשרשראות כסופות דקיקות עם תליון עדין וצמיד תואם.

למראה יוקרתי וחגיגי יותר אפשר ללכת על שרשראות זהובה עם נוכחות וצמיד עם חרוזים צבעוניים. ניתן לבחור בין תכשיטים שיטמעו במראה או שיבלטו בו- כל אחת ומה שמתאים לה. אפשר גם לשלב מספר שרשראות וצמידים יחדיו בכדי לשדרג את הלוק!

כסף וזהב הולכים כמעט עם כל צבע לכן אין צורך בחשיבה רבה מדי על התאמת צבעים. כן כדאי להתאים בסוג המתכת את התכשיטים האלה לשאר- העגילים, הטבעות וכדומה, וזאת בשביל להצליח לייצר לוק אחיד.

יתרון גדול של צמידים ושרשראות הוא שסגנון אחד יכול להתאים למראות שונים, ולכן אם אתן בוחרות בסט אחד- ניתן להשתמש בו כל יום ולהפוך אותו לחלק בלתי נפרד מכן כמו לדוגמה תליון זכוכית מגדלת. דבר זה חוסך מכן לתכנן כל יום מחדש איזה אקססוריז להוסיף למראה- וזאת מבלי להתפשר על התוצאה.

אפשר להכין תכשיטים לבד?

אם ברצונכן להכין תכשיטים בעצמכן, זה לגמרי אפשרי! ניתן לקנות שרשראות בסיס בעיצובים שונים לפי מטר- עגולות, דקות, צפופות ועוד- ולהתחיל לייצר מהן צמידים ושרשראות לגמרי לבד- באמצעות הכלים המיועדים לכך כמובן.

צריך לחתוך את השרשראות לגודל המתאים ולשלב בהן אלמנטים שונים כמו חרוזים וסוגרים בכדי ליצור את התכשיט המושלם בשבילכן. קיימים שלל חרוזים שניתן לשלב בצמידים שלכן. לדוגמא, חרוזי כסף 925 יכולים להפוך צמיד למיוחד מאוד ולהתאים גם ליומיום וגם לאירועים חד פעמיים.

ניתן להכין כך שרשראות מעוצבות וצמידים מיוחדים לעצמכן או כמתנה ליקרים לכן!

ניתן לרכוש חומרים לשרשראות וצמידים אצל מידן תכשיטים, שמתמחים כבר שנים רבות באביזרים ותכשיטים באיכות הגבוהה ביותר.

לקבלת ייעוץ השאירו פרטים