ציוד צורפות- לתחביב/מקצוע מושלם

אנשים רבים אוהבים לענוד תכשיטים, בין אם זה לאירועים מיוחדים ובין אם זה ליומיום. אבל לא רק ענידת התכשיטים יכולה להיות מהנה- גם ההכנה שלהם! ההתעסקות עם החומרים העדינים, המחשבה על העיצובים השונים והריכוז הרב שמלאכה זו דורשת הופכת את תהליך הצורפות לתחביב נהדר.

 

מסיבות אלו ואחרות אנשים רבים פונים לתחום הצורפות כדי ללמוד ולהתמקצע. ומי יודע, אולי בעתיד תוכלו להפוך את התשוקה שלכם לצורפות- לעבודה של ממש!

אבל לפני שאתם ניגשים למלאכת הצורפות- כדאי שתרכשו ציוד צורפות שיעזור לכם להתחיל ברגל ימין. אז איזה ציוד ישנו ואיפה כדאי לרכוש אותו?

איזה ציוד צורפות הוא הכרחי להכנת תכשיטים?

אם החלטתם להתחיל לעסוק במלאכת הצורפות והתכשיטנות, יש מספר כלים תחת קטגוריית ציוד לצורפים שתצטרכו שיעמדו לרשותכם. קודם כל, כלי העבודה עצמם, באמצעותם תוכלו לעבוד עם החומרים, לשייף, לחרוט, לעגל וכל שאר הפעולות המהנות של מלאכת הצורפות. בין כלים אלה תוכלו למצוא פליירים, עטי חריטה, פצירות, סכינים ועוד. לכל אחד מאלה יש מטרה משל עצמו והם יעזרו לכם להגיע לתוצאות הרצויות.

דבר שני שאתם צריכים בעת רכישת ציוד צורפות הוא אביזרי בטיחות. כשמכינים תכשיטים חשוב להגן על עצמנו מפני פגיעה כלשהי, ולכן חשוב שתצטיידו בכפפות מתאימות, משקפי מגן ועוד.

אחרי שרכשתם את כל אלה, אפשר להתחיל לעבוד עם החומרים עצמם! ציוד לתכשיטנים יכלול שרשראות מחומרים שונים שיכולות להגיע לפי מטר מהן ניתן להכין שרשרת, צמיד מיוחד ועוד. גם חרוזים הם ציוד בסיס שתרצו שיהיה לכם. קיימים חרוזים ממגוון סוגים שתוכלו לשלב על פי העיצוב שתבחרו- חרוזים עגולים, מרובעים, עם חריטות מיוחדות ועוד. בעת הכנת צמיד, שרשרת או עגיל תצטרכו גם לרכוש סוגרים מתאימים כדי שתוכלו לענוד את התוצאה הסופית.

איפה קונים ציוד צורפות?

עכשיו כשאתם יודעים בדיוק מה אתם צריכים לרכוש, כדאי שתדעו איפה מומלץ לעשות זאת. אצלנו במידן תכשיטים תוכלו למצוא מגוון כלים וציוד שמתאימים לצורף המתחיל או המקצוען. כל הציוד שלנו הוא באיכות גבוהה ועשוי מהחומרים האיכותיים ביותר כדי להבטיח לכם שהתכשיטים שתייצרו יישארו איתכם לאורך זמן. לרכישה וקנייה מוזמנים לבדוק את הקטלוג העשיר שבאתר שלנו וליצור איתנו קשר לכל שאלה!

לקבלת ייעוץ השאירו פרטים