ציוד לצורפים – לא מתפשרים על איכות

צורפים או צורפות, מחפשים ציוד וחומרי גלם לתכשיטים? נמאס לכם להתפשר על מבחר מצומצם של ציוד? הגעתם למקום הנכון. אנו משווקים ציוד לצורפים וציוד לתכשיטים ומציעים מגוון רחב של מוצרים, סגנונות, חומרים ועיצובים.

אצלנו כל צורף או תכשיטן יוכל למצוא חומרים לתכשיטים ואת הציוד המתאים לו – כך תוכלו לבטא את האומנות שלכם מבלי להתפשר, ולהיות בטוחים שתקבלו מוצרים איכותיים ובמחירים נוחים.

שיווק ציוד לצורפים

על מנת שתוכלו להבטיח ללקוחותיכם את המוצרים הטובים ביותר ולמצב את עצמכם כיוצרי תכשיטים איכותיים, עליכם להקפיד על ציוד להכנת תכשיטים ברמה גבוהה, כך שבסיס התכשיטים יהיה עמיד, חזק, ויישמר לאורך זמן.

מעבר לכך, אנו דוגלים בהתאמת בסיס התכשיט אליכם וללקוחותיכם – ולכן חשוב לנו שהציוד יהיה מותאם בדיוק לצרכיכם. למשל, קיימת כמובן האפשרות לקנות שרשראות מוכנות באורכים סטנדרטיים, אך כן קיימת האפשרות לבחור בשרשראות החוליות שלנו שמגיעים במגוון אורכים, כך שיותאמו בדיוק לתכשיט מדויק.

כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו ציוד לצורפים מחומרים שונים. השרשראות שלנו לדוגמא עשויות מכסף, גולדפילד, רוז גולדפילד, פלדה והרשימה עוד נמשכת. כך, אנו יכולים להבטיח שכל לקוח או לקוחה ימצאו ציוד שמתאים בדיוק עבורם ועבור לקוחותיהם.

בנוסף, אנו מציעים ציוד לצורפים וחומרי גלם המשלבים אבני חן וחומרים דומים כמו אלמוגים וענברים, מתכות שונות, אמייל, קונכיות וחרוזים מאבנים, קרמיקה, עץ, זכוכית וקריסטל.

גם הקישוטים השונים בקטלוג שלנו הם מגוונים, ועשויים מגוון חומרים ובצורות שונות. מבין הדגמים שלנו: כדורי כסף בסוגים שונים, כדורי כסף בציפוי זהב מנצנץ, חרוזים מרובעים, כדורי סיליקון ועוד ועוד…

צורפות – עבודת אמנות של ממש

צורפות היא אמנות לכל דבר. הצורף או התכשיטן מממש את רעיונו החופשי והופך אותו מחלום למציאות. כיאה לסוג אמנות שכזה, מגיע לכם להשתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, המגוונים והמותאמים בדיוק לשאיפותיכם.

מעבר לכך, חשוב לנו להציע ללקוחותינו מחירים נוחים. אנו משווקים ציוד לתכשיטים הן ללקוחות פרטיים ועסקים קטנים והן ללקוחות גדולים יותר, עסקים גדולים או שיווק חומרי גלם לתכשיטים בסיטונאות. ניתן לראות את כלל המוצרים שלנו בקטלוג באתר האינטרנט.

אם הינכם זקוקים להתייעצות, שאלות נוספות או הצעות מחיר, אל תהססו – הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם להפוך את התכשיטים שלכם, האמנות שלכם – מחלום למציאות.

לקבלת ייעוץ השאירו פרטים