ציוד להכנת תכשיטים – אספקת אביזרים איכותיים לצורפים

שימוש נכון בכלים וציוד, חיוני להצלחתכם כתכשיטנים וצורפים.  האביזרים מותאמים לסוג התכשיט ולחומר ממנו הוא עשוי. בין אם אתם יוצרים טבעות, צמידים, שרשראות או משבצים אבנים, ציוד להכנת תכשיטים הוא רב ומגוון.

לכל מי שעוסק בתחום הצורפות והתכשיטנות ידוע שעבודה עם חומרים איכותיים היא לב העניין. בשוק קיים מבחר רב  של כלי עבודה ידניים. כגון פליירים, קאטרים, שרשראות, סוגרים, ציוד ליטוש וגימור, כלי מדידה, מאזניים, אביזרים לצמידים ועוד.

לפני שמתחילים לעבוד, כדאי להצטייד בכל מה שצריך, כדי לחסוך זמן. זמן זה כסף  וכשאתם מצוידים בכל הדרוש לכם, אתם חוסכים כסף. תחשבו על מצב בו אתם באמצע תהליך של ייצור תכשיט ופתאום חסר לכם חלק. אתם נאלצים לעצור את העבודה, להזמין את החלק החסר או לרוץ לחנות ולקנות. עיכוב מיותר. כך שכדאי להכין את הציוד והאביזרים מראש. ועל-ידי השקעה בציוד איכותי, אתם גם יכולים להיות בטוחים בעמידותו לאורך זמן.

ציוד להכנת תכשיטים לכל תכשיטן/ית

אביזרים נכונים ומתאימים יכולים להפוך משימה קשה לקלה ובעיה מורכבת לפשוטה ואז תהליך הייצור והיצירה מהיר ויעיל יותר. לא משנה אם הפעולה שתעשו היא גדולה א קטנה, להחזיק את הציוד הנכון הוא המפתח להצלחה.

אצלנו בחברת "מידן תכשיטים" תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים כצורפים. את כל מה שאנו משתמשים בעצמנו לייצור התכשיטים שלנו, אנו מציעים גם לכם.

ציוד להכנת תכשיטים  אפשר לחלק לשתי קטגוריות: כלי העבודה וחומרי הגלם. את שתי הקטגוריות הללו, בנוסף לתכשיטים עצמם, ניתן למצוא בכל מקום שעוסק בייבוא, שיווק וייצור תכשיטים.

אילו מוצרים קיימים

חומרים לתכשיטים כוללים חרוזים לשרשראות, שרשראות לפי מטר, רונדלים, חרוזי כסף 925, סופי לחיצה והלחמה, פינים,  ועוד. המתכות השונות הן כסף סטרלינג, זהב תשעה קראט, נחושת ופליז, ציוד לצורפים מצוין.

בין המוצרים יש למשל שרשראות בעיצובים שונים, שרשראות כסף סטרלינג בעלות עיצוב מודרני המתאימות ללבישה יומיומית או שרשראות יוקרתיות יותר לאירועים. כמו-כן, ניתן למצוא צמידי כסף במספר עיצובים העשויים מחרוזים שונים, צמידי כסף סטרלינג חרוטים, צמידים בעיצובים מינימליסטים ועדינים המתאימים למלתחה מודרנית.

ציוד להכנת תכשיטים הוא עשיר ומגוון, מקצועי ואיכותי וחשוב למצוא את המתאים ביותר לכם ולתכשיטים שאתם מייצרים.

לקבלת ייעוץ השאירו פרטים