איפה ניתן למצוא ציוד לתכשיטנים?

תכשיטנים? הגעתם למקום הנכון. אנו מציעים לכם מגוון רחב של אביזרים וציוד לתכשיטים, במיוחד עבורכם! תכשיטנים רבים היום נתקלים בבעיה של חדשנות. ציוד להכנת תכשיטים חוזר על עצמו וקשה למצוא עיצובים חדשים כאשר אין מגוון רחב של חומרים לתכשיטים.

לכן, מידן תכשיטים מציע מגוון רחב של ציוד לתכשיטנים, העשוי מכסף משובח ואיכותי, בהם יוכל כל תכשיטן להשתמש וליהנות מעיצוב ייחודי וחדש.

ציוד לתכשיטנים סיטונאי

ההיצע הקיים היום בשוק של אביזרים לצמידים ולתכשיטים נוספים אינו כה גדול. תכשיטנים רבים מחפשים את הציוד הטוב ביותר, בעל העיצוב היפה ביותר שיסייע להם לתכנן ולבנות סוגים חדשים של תכשיטים לקהל הרחב. מכיוון שכך, ריכזנו עבורכם את הדגמים השונים שתוכלו להשיג אצלנו, כאשר כל הציוד עשוי מכסף איכותי ומשובח.

שרשראות בסיסיות ממתכת

באתר אנו מציעים ציוד לצורפים מגוון, כגון שרשראות מתכת עגולות, מרובעות, עם לולאות, או דקות. אנו מציעים עבורכם דגמים מיוחדים כמו סינגפור, העשוי מלולאות דקות מחוברות יחד שנותנות תחושה עדינה, דגם סנייק שעשוי מחוליות המחוברות בצפיפות, ונותן מראה מעט יותר גס ועבה, דגם בוקס שמעוצב בצורה ריבועית ונותן גם הוא מראה עדין, ועוד…

כדורים וחרוזים

כמו כן, קיים מנעד רחב של כדורים וחרוזים בעיצובים שונים, שמשווים לתכשיט מראה חדשני ושונה. מוצעים לכם דגמים כמו רונדל רודיום, רונדל ביקולור או רונדאל טיק, שהם חרוזים שטוחים יחסית, כדורי כסף מסוגים שונים: חלקים, מנצנצים, מרוקעים או מצופים.

מנעולים ולולאות

המנעד של ציוד לתכשיטנים לא יהיה מושלם אם לא נציג גם כמה מהמוצרים הבסיסיים וההכרחיים, כמו לולאות חיבור דקות בצבע כסף, מנעולי כסף שונים, בדגמי פישלוק או לובסטר, סופי לחיצה או הלחמה שיבטיחו את הסגירה של התכשיט, כאשר כל חלק בעיצוב נשאר במקום, ואין חשש שיתנתק.

ציוד במיוחד לעגילים

באתר מוצע גם מגוון של ציוד ייחודי לעגילים, כמו פירסט כדור שרוף, שהוא הבסיס המעוקל לעגיל, שנכנס לאוזן ועליו ניתן לתלות את העיצוב המיוחד. בנוסף, מוצע עבורכם גם סוגר לעגיל מסוג פרפר. לסיום, באתר שלנו מוצע עבורכן מגוון רחב של ציוד לתכשיטנים, כאשר כל דגם הוא עולם ומלואו, ומעניק מראה שונה שמאפשר לכל אחד ואחת לבחור את התכשיט המועדף עליהם.

צרו חלקי תכשיטים מותאמים אישית לעיצוב המקורי שלכם או החלפת רכיבים שבורים או פגומים, במידן תכשיטים תקבלו זאת.

לקבלת ייעוץ השאירו פרטים