אילו אביזרים לצמידים כדאי לבחור?

בעידן של היום, אנשים בעלי חוש לעיצוב יכולים להכין בעצמם את התכשיטים שלהם, כאשר הם מחליטים בעצמם כיצד לעצב אותם, ומכניסים לעיצוב את האינפוט הייחודי שלהם. אבל איך נדע אילו אביזרים כדאי לבחור?

תכשיטים היו ונשארו מאז ומתמיד חפצים פופולריים במיוחד, הם נקנים בהמוניהם ומהווים אביזר אופנתי ובנוסף גם נושאים ערך סנטימנטלי ומיוחד עבור העונדים אותם. במידן תכשיטים תוכלו למצוא אביזרים לצמידים רבים, כאשר תוכלו להתנסות בעצמכן בעיצוב והכנת התכשיט המיוחד שלכן.

אביזרים לצמידים

לצורך הכנת צמיד, יידרש ציוד להכנת תכשיטים, הכולל בדרך כלל: חוט מתכת שיהווה את הבסיס לצמיד, הוא זה שייכרך סביב מפרק היד, ועליו ניתן להרכיב את העיצוב הייחודי שתהיי מעוניינת בו. בנוסף, יידרש סוגר, שהוא מעין מנעול שיחבר בין קצוות חוט המתכת. כעת, מה שנשאר הוא לבחור את כל האביזרים המשלימים, כגון תליונים, חרוזים שונים וכדורים שיקשטו את הצמיד שלכן.

כמו כן, ציוד לצורפים מאוד בסיסי הן לולאות חיבור, שכשמן כן הן, מחברות את חלקי הצמיד השונים. כאשר מהדקים אותן בעזרת פלאייר, הן מאבטחות את הצמיד כך שתוכלו להיות בטוחות שכל חלקיו יישארו במקום, ואת תוכלי להמשיך בשגרת יומך מבלי לדאוג לשלמות הצמיד.

 

איך לבחור אביזרים?

אביזרים לצמידים רובם ככולם מהווים בעצמם פריט אופנתי, וחלק בלתי נפרד מהעיצוב הייחודי של התכשיט המבוקש. באתר שלנו, אנו מציעים לכם מגוון רחב של חומרים לתכשיטים איכותיים, מהם תוכלו לבחור את האביזר המועדף עליכן.

אילו אביזרים קיימים היום באתר?

באתר שלנו, תוכלו לבחור בין חוטי מתכת מסוג DKA, בוקס מרובע או עגול (תלוי בטעם האישי שלכן, ואיזו צורה של צמדי אתן מעדיפות), או להעדיף חוטים מעוצבים יותר כמו קוריאנה או רולו. תוכלו לבחור חרוזים וכדורים שונים לקישוט כמו כדורי כסף מרוקע, נצנץ, חלק או עם ציפוי רודיום. גם מבחינת המנעול, תוכלו לבחור בין מנעול כסף, לובטסר או פישלוק.

 

לסיום, באתר שלנו מוצע עבורכן מגוון רחב של אביזרים לצמידים, כאשר כל אחד ואחת יוכלו לבחור את ההרכב המיוחד של האביזרים הרצויים. היתרון הגדול בכך הוא שלא תצטרכו לבחור בין שני מוצרים מוגמרים, כמו שמוצגים בחנויות השונות, אלא במקום להתלבט – תוכלו לבחור את העיצוב המושלם עבורכן.

לקבלת ייעוץ השאירו פרטים