אביזרים לצמידים – מודרניות ותחכום

צמידים, כמה אנחנו אוהבים אותם. קישוט אלגנטי ומרשים לפרקי כף היד. ואנחנו מחפשים חומרים טובים, איכותיים ועמידים להכנתם. כל חומר גלם או אביזר מתאים כדי לעצב את הצמיד שאתם חולמים עליו. קיימים הרבה אביזרים לצמידים ואנו נסקור אותם כאן.

חשוב קודם כל להגדיר את כמות חומרי הגלם על פי היקף הצמיד, על ידי מדידת אורכו. הסוגר הא חלק מהאורך ויש לקחת גם אותו בחשבון.

אביזרים לצמידים

צמידים אהובים מאוד הם צמידי כסף. הם כל כך מרשימים ועדינים. צמידי כסף סטרלינג 925 למשל קיימים במגוון של מוטיבים בתוך עולם רחב של יצירתיות. לצמידים, מעבר לחומר מהם הם עשויים, אפשר להוסיף אלמנטים עיצוביים, כגון חריטה, אבנים, חרוזים ועוד המון אפשרויות, כדי ליצור צמידים ייחודיים עם נגיעות אישיות.

כאשר מחפשים ציוד לצורפים, יש גם לבחון אילו אביזרים נידרש להכנת צמידים. קיימות אפשרויות רבות ושונות לייצור צמידים. בעיקרון מה שאנו זקוקים לו זה את החוו, הסוגר והאביזרים הנלווים לצמיד, אשר מוסיפים לו את מראהו הייחודי.

אביזרים לצמידים, ניתן למצוא בכל מקום אשר מספק ציוד וחומרים להכנת תכשיטים. חומרים לתכשיטים והרבה חומרי גלם, אביזרים וציוד ניתן למצוא במידן תכשיטים, המתמחים בייצור תכשיטים וצמידי כסף, מייבאים ומשווקים ציוד וחומרי גלם לתכשיטנים וצורפים.

צמידים, תכשיטים ואביזרים

בין הציוד הקיים לצורפים ותכשיטנים ניתן למצוא שרשראות לפי מטר, חרוזים לשרשראות וחרוזי כסף 925.

צמידים מכסף סטרלינג 925 מגיעים בשלל של גימורים וטקסטורות. הצמידים מכסף סטרלינג מלא משולבים בחלקם עם  נגיעות של זהב ואמייל ובעלי מראה נקי ועיצובי לצד נוחות וענידה קלה. נשים רבות מעדיפות את הגימור החלק.

בין צמידי הכסף המרהיבים ניתן למצוא צמידים מדגמי פנצר ופיגארו, צמידים עבים או צרים ודקים, המותאמים לכל פרק כף יד.

כאשר בוחנים את ההיקף המתאים לפרק כף היד יש לבחור בין התאמה צרה או רחבה. צרה היא כשהצמיד צמוד לפרק ורחבה כאשר הצמיד משוחרר. צמיד אמור להיות לנו נוח. לא להיות משוחרר מדי, שלא נחשוש שהוא עומד ליפול כל רגע, ולא צמוד מדי, שילחץ.

אביזרים לצמידים מאפשרים לצמידים להיות בעלי עיצוב מודרני  או מתוחכם המתאים לענידה יומיומית. או להיות מרשים ומפואר כך שיבלוט כאאוטפיט באירוע.

לקבלת ייעוץ השאירו פרטים